Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego
Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego
egzamin - zarezerwuj termin przez internet
Zarezerwuj

Wałbrzych

Zmień oddział
ul. Piotra Wysockiego 28, 58-304 Wałbrzych
Referat Obsługi Klienta
(74) 665-91-16
biuro.wb@dord.dolnyslask.pl
PN - PT 08:00 - 15:30
Dział Szkoleń
(74) 665-91-15
szkolenia.wb@dord.dolnyslask.pl
Sekretariat
(74) 665-91-11
sekretariat.wb@dord.dolnyslask.pl
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
/71/ 774-67-84
iod@dord.dolnyslask.pl

WARSZTATY dla kierujących jednośladami pn. „BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA”.

W minioną sobotę (04.06.br) w Oddziale Regionalnym DORD w Wałbrzychu odbyły się WARSZTATY dla kierujących jednośladami pn. „BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA”.

👉 Przyczyny wypadków na drodze z udziałem motocyklistów przedstawił podinspektor Rafał Klimczak Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu.

👉 Prezentację o zabezpieczaniu miejsc zdarzeń na drodze, postępowaniu w przypadku pożaru przedstawił kapitan Łukasz Zajączkowski KM PSP w Wałbrzychu.

👉 Zagadnienia z udzielania pierwszej pomocy oraz efektowne ćwiczenia z tego zakresu demonstrował sierżant sztabowy Arkadiusz Winsz KMP w Wałbrzychu.

👉 O uprawnieniach do kierowania motocyklami i przepisach ruchu drogowego opowiadali egzaminatorzy Oddziału Regionalnego w Wałbrzychu Andrzej Siess oraz Wojciech Stasiak.

👉 Prezentację sprzętu gaśniczego, jego obsługę demonstrował oraz cennych rad udzielał kapitan Igor Adamczyk KM PSP w Wałbrzychu.

👉 Bezpieczeństwo motocykla, stan techniczny oraz niezbędne wyposażenie motocyklisty omawiał Stanisław Radwański MOTORRAD Wałbrzych.

👉 Gościem specjalnym warsztatów był Marcin Putrak - kierowca motocyklowy, który podzielił się swoim doświadczeniem w wyścigach oraz udzielał cennych rad i wskazówek.

Na koniec zademonstrował umiejętności na placu manewrowym w prowadzeniu nietypowego motocykla - Pit Bike'a.

Wszystkim prowadzącym dziękujemy za niezwykły profesjonalizm w przedstawianych prezentacjach. 👏👏👏👏

Specjalne podziękowania dla p. Stanisława Radwańskiego oraz Marcina Purtaka. Dziękujemy Panowie za udział w naszych warsztatach. 👏👏👏👏

Dziękujemy za materiał filmowy z naszych warsztatów nakręcony przez Bartłomiej Jamuła. 👍

Na koniec chcemy podziękować wszystkim Uczestnikom tego wydarzenia. Wierzymy, że podnosząc świadomość szczególnych uczestników ruchu drogowego - motocyklistów przyczynimy się do poprawy naszego wspólnego bezpieczeństwa. Bądźmy bezpieczni.

Komenda Miejska Policji W Wałbrzychu

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu

Motorrad Wałbrzych

DORD - Oddział Regionalny w Wałbrzychu

Dolny Śląsk